سیم و کابل نگین

شرکت سیم و کابل نگین تولیدکننده فعال در حوزه تولید انواع مختلف سیم و کابل خانگی، صنعتی و ساختمانی است. با توجه به اینکه از اساسی‌ترین اعمال در ارتباط با ساختمان که به سیم و کابل بستگی دارد، سیم‌کشی برق منازل، ساختمان‌ها، کارخانه‌ها و مکان‌های دیگر است بنابراین سطح بالای کیفیت در سیم و کابل برای حفظ ایمنی و همچنین احتمال پیشامد خطراتی مانند برق‌گرفتگی را کاهش می‌دهند.

 

سیم و کابل نگین سیم‌ها و کابل‌ها را در سایزهای متفاوت؛ مانند کابل عایق با روکش پی وی سی، کابل افشان، کابل قدرت، کابل کنترل، کابل مخابراتی، انواع کابل‌های شیلددار، کابل‌های مقاوم در مقابل حرارت و انواع دیگر کابل‌ها را مناسب با نیاز کاربران در هر محیطی عرضه می‌کنند. این شرکت در تلاش است محصولات تولیدی خود را با استفاده از دانش و تکنولوژی‌های جدید ارتقاء دهد تا خود را در بازار سیم و کابل ایران تثبیت کند و جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد. همچنین در راستای اهمیت به مشتریان در تولید محصولات کیفیت را به طور خاص مد نظر قرار داده و اصول فنی و کیفی، شرایط تولید کالا، مواد اولیه، مراحل ساخت و امکانات لازم سفارشات مشتری را به طور حرفه‌ای محاسبه می‌کند.

 

هنگام خرید تولیدات شرکت نگین در نظر داشته باشید که امکان وجود محصولات تقلبی و بی‌کیفیت با نام این شرکت هست که در صورت اشتباه در انتخاب کالا امکان وارد شدن خسارت به ساختمان و صنایع هست، پس حتما از نمایندگی‌های مورد اعتماد کالای مورد نظر خود را تهیه کنید که شما را در جهت شناخت محصول استاندارد راهنمایی کند. صنعت سیم و کابل نگین یک برند با کیفیت ملی است که استانداردهای ایران و سازمان نظام مهندسی، همینطور گواهی کیفیت اروپا را دریافت کرده است و توانسته رضایت و اعتماد عموم خریداران را به میزان قابل توجهی جلب کند.

سیم و کابل نگین

با یک مشاوره رایگان بهترین گزینه را انتخاب کنید!

محصولات سیم و کابل نگین

محصولات تولیدی شرکت نگین منحصر به سیم و کابل‌ها نیست چرا که در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند. یکی از این محصولات سیم و کابل‌ها هستند که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

به روز شده در آذر 1401

لیست قیمت سیم افشان نگین کابل

سایزقیمتسایزقیمت
افشان ۰٫۵*۱۱٫۶۰۰٫۰۰۰افشان ۰٫۷۵*۱۲٫۲۵۰٫۰۰۰
افشان ۱*۱۲٫۷۵۰٫۰۰۰افشان ۱/۵*۱۳/۹۲۰/۰۰۰
افشان ۲/۵*۱۵٫۸۸۰٫۰۰۰افشان ۴*۱۹/۸۰۰/۰۰۰
افشان ۶*۱۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰افشان ۱۰*۱۲۱/۸۵۰/۰۰۰

سیم و کابل افشان نگین

 این سیم و کابل‌ها بسیار منعطف هستند و همانند هر سیم و کابل دیگر دارای عایق و هادی هستند. هادی یا رسانایی که برای این سیم و کابل‌ها استفاده می‌شود متفاوت است یعنی هم می‌تواند آلومینیوم و هم مسی باشد. عایق آن از جنس پی وی سی (PVC) ساخته شده و هادی را از بسیاری نویزها و عوامل مختلف جوی در امان نگه می‌دارد. در ساختار داخلی این سیم و کابل‌ها رشته‌های زیادی که از جنس مس هستند را مشاهده خواهید کرد که بسیار نازک هستند. از جمله ویژگی‌های سیم و کابل افشان نگین که در هنگام خرید بایستی مورد توجه قرار بگیرند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
✅ ولتاژ نامی
✅ میزان ضخامت
✅ نوشته‌های حک شده روی سیم
✅ میزان مقاومت هادی
✅ قطر مفتول هادی
✅ مقاومت روکش

لیست قیمت کابل نگین کابل

سایزقیمتسایزقیمت
کابل ۷۵*۲۶٫۴۰۰٫۰۰۰کابل ۱*۲۷/۸۰۰/۰۰۰
کابل ۱٫۵*۲۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰کابل ۲٫۵*۲۱۶/۰۰۰/۰۰۰
کابل ۴*۲۲۳/۵۰۰/۰۰۰کابل ۶*۲۳۳/۸۰۰/۰۰۰
کابل ۰٫۷۵*۳ -۱*۳-
کابل ۱٫۵*۳۱۴/۵۰۰/۰۰۰کابل ۲٫۵*۳۲۳/۰۰۰/۰۰۰
کابل ۴*۳۳۴/۷۰۰/۰۰۰کابل ۶*۳۴۸/۴۰۰/۰۰۰
کابل ۰٫۷۵*۴-کابل ۱*۴۱۳/۵۰۰/۰۰۰
کابل ۱٫۵*۴۱۹/۶۰۰/۰۰۰کابل ۲٫۵*۴۲۹/۲۰۰/۰۰۰
کابل ۴*۴۴۳٫۵۰۰٫۰۰۰کابل ۶*۴۶۴٫۰۰۰٫۰۰۰
کابل ۱٫۵*۵۲۳٫۷۵۰٫۰۰۰۲٫۵*۵۳۷٫۶۰۰٫۰۰۰
کابل ۴*۵۵۵/۵۰۰/۰۰۰کابل ۶*۵۷۸/۳۰۰/۰۰۰

لیست قیمت کابل مفتولی نگین کابل

سایزقیمتسایزقیمت
کابل مفتول ۴*۲متری ۲۸۹/۰۰۰کابل مفتول ۶*۲متری ۳۶۷/۰۰۰
خرید سیم و کابل نگین

کابل مفتولی نگین

رشته سیم‌های خشک بخش مهم تشکیل کابل‌های مفتولی نگین هستند. هادی استفاده شده برای این محصول شرکت نگین از مس است و عایق انواع آن را از پی وی سی ساخته است که باعث می‌شود جریان برق از کابل خارج نشود. در بیشتر موارد این عایق باعث می‌شود که آتش سوزی و برق گرفتگی ایجاد نشود و امنیت را برای کاربران و یا تجهیزات فراهم کنید. کابل مفتولی به دو صورت خشک و یا نصب ثابت در همه شرکت‌ها تولید می‌شود که انعطاف بسیار کمی هم دارند. به دلیل این که هادی این کابل انعطاف ندارد آن را در توزیع کننده‌های برقی یا تابلوهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند چرا که جریان برق را به خوبی عبور می‌دهد. ناگفته نماند که می‌توان هادی استفاده شده این محصول را از دو متریال آلومینیوم و مس تولید کرد و آن را در زیر گچ یا داخل لوله‌ها استفاده کرد. از آن جایی که این محصول شرکت نگین انعطافی ندارد اگر خم و راست شود مستعد شکستن خواهد بود بنابراین در مکان‌هایی که به انعطاف احتیاجی ندارند، استفاده شود. اما برای سیم کشی‌هایی که به مقاومت بالایی احتیاج است می‌توان از این کابل بهره برد.

لیست قیمت سیم نایلون نگین کابل

سایزقیمتسایزقیمت
نایلون ۰۵*۲۳٫۴۰۰٫۰۰۰افشان ۰٫۷۵*۲۴/۶۰۰/۰۰۰
نایلون ۱*۲۵٫۷۰۰٫۰۰۰نایلون ۱٫۵*۲۷/۲۵۰/۰۰۰
نایلون ۲٫۵*۲۱۱٫۷۰۰٫۰۰۰

سیم نایلون نگین

این سیم برای سیم کشی داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ آن سفید است و شکل ظاهری آن باعث شناخته شدن سریع آن می‌شود. این سیم به صورت دو لایه است که هر دو لایه در کنار هم قرار گرفته و کاملا به‌هم چسبیده شده‌اند. رسانای این محصول شرکت نگین از فلز مس است که جریان برق را به خوبی از خود عبور می‌دهد. روکش نایلونی سیم نگین به صورتی است که باعث شده دو لایه سیم در کنار هم کاملا ایمن قرار بگیرند و روی هم تاثیری نداشته باشند.

تاریخ بروزرسانی 1401/09/6